Sie sind hier: www.dietz.eu
.

DĚLEJ TO, CO UMÍŠ NEJLÉPE.

 

Historie

Historie společnosti Dietz sahá až do roku 1928, kdy jsme v německém městě Neustadt začali vyrábět první pružiny a ohýbané součástky. Za naší výrobou stojí více než 86 let poctivé práce, zkušeností a prvotřídní kvality.

 

Generální ředitel Matthias Dietz je pokračovatelem již třetí generace, která se specializuje na výrobu pružin. Dlouholetá tradice a neustálý vývoj v technologii výroby se zasloužily o růst společnosti Dietz až do dnešní globální podoby.

 

Výroba

Zabýváme se výrobou pružinových dílů a součástek do téměř všech průmyslových odvětví. Do našeho výrobního portfolia patří tlačné pružiny, tažné pružiny, torzní pružiny, vlnité pružiny, tvarové pružiny, pásové ohýbané součástky, montážní díly, laserem generované vzorky a speciální obaly.

 

Výroba pružin Dietz a všech dalších komponentů probíhá výhradně v německém městě Neustadt bei Coburg. Svou českou kancelář máme v Kloboukách u Brna. Zaměstnáváme přes 140 osob a každoročně poskytujeme v našem vlastním učňovském centru praxi průměrně 20 učňům.

 

Pružiny Dietz vyvážíme do celého světa

Pružiny Dietz dodáváme do více než 50 zemí na šesti světových kontinentech. Pokrýváme trhy napříč celou zeměkoulí. Od Finska až po Jihoafrickou republiku a od Číny až po Mexiko.

 

Naše výrobky se používají ve všech odvětvích průmyslu. Mezi hlavní odběratele patří automobilový a elektrotechnický průmysl, segment výroby hraček a dekorací ale také zdravotnictví, kde se ohýbané součástky a pružiny Dietz uplatňují v precizním lékařství.

Zpracováváme všechny běžné i netradiční materiály na výrobu pružin, pásový materiál a také speciální suroviny. Podle přání zákazníka používáme speciální suroviny a nabízíme velký počet povrchového zpracování. Detailní informace naleznete na stránkách výrobků.

 

Inovace

  • Pravidelně se umísťujeme v Top 100 německých inovativních firem.
  • Umístili jsme v Top 10 laserem generovaných prototypů pro komerční využití.
  • Vyvinuli jsme několik patentů a užitných vzorů.

 

Priority společnosti

Priority, na které klademe největší důraz jsou individuální návrh, precizní výroba a flexibilní dodací lhůty.

Zaručujeme maximální kvalitu za férové ceny. Proto se nebojte oslovit jedničku ve výrobě pružin.

 Informace

Telefon:+420 733 133627
Email: info(at)dietz.cz

.

xxnoxx_zaehler