Sie sind hier: www.dietz.eu / Jakost
.

V lékařské technice nejsou přípustné žádné chyby!


Pružiny Dietz tvoří nepostradatelnou součást průmyslových strojů, dopravních prostředků a také špičkové lékařské techniky. Z tohoto důvodu nemůžeme dodávat pouze průměrný produkt.

 

S využitím vědeckých poznatků našich partnerských výzkumných center, nejmodernějších technologií zpracování a s německou precizností vyrábíme pružiny a ohýbané součástky nejvyšší kvality.

 

Kontrola kvality

Výroba pružin vyžaduje obzvláště velkou přesnost a prvotřídní znalost vstupních surovin. Jen tak můžeme docílit optimální struktury materiálu, který vyniká výbornými vlastnostmi a vysokou funkčností. Pružiny Dietz slouží v mnoha průmyslových odvětvích, z nichž každé klade rozdílné nároky na použitý materiál a vlastnosti pružin. Proto jsme schopni každému zákazníkovi vyjít vstříc.

 

Každý výrobek z našeho portfolia prochází náročným testováním v našem zkušebním centru, kde ho podrobujeme celé sérii jakostních testů, které zaručují jeho špičkovou kvalitu a s tím spojenou dlouhou životnost a funkčnost.

 

Certifikáty

Jsme držiteli certifikace ISO/TS 16949, která specifikuje požadavky na systém managementu kvality výrobců dílů pro automobilový průmysl. Základem je splnění normy kvality ISO 9001 v plném rozsahu doplněné zvláštními požadavky na systém managementu kvality pro výrobce automobilových dílů.

Zároveň jsme registrovanými přepravci FBA - Federálního úřadu pro civilní letectví a exportéry AEO – Oprávněného hospodářského subjektu Evropské unie.Informace

Telefon:+420 733 133627
Email: info(at)dietz.cz

Cert2010

.

xxnoxx_zaehler